O nas
Strona główna -> O nas

W skład naszego zespołu wchodzi grupa specjalistów: doktorów, doktorantów nauk przyrodniczych i technicznych z dziedziny matematyki, statystyki, informatyki, biologii. W trakcie prowadzenia naszej działalności, przeprowadziliśmy również wiele analiz z innych dziedzin, takich jak: psychologia (mamy doświadczenie w analizie testów psychologicznych), fizjoterapia, pielęgniarstwo i wiele innych. Dzięki temu, wiemy jak podejść do analizowanego problemu i jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze rozwiązania.

Posiadamy bogate doświadczenie w pisaniu prac i publikacji naukowych, dlatego nasze analizy przechodzą bezproblemowo proces recenzji.

Oferta jest skierowana do studentów, pracowników naukowych, lekarzy oraz innych osób wykorzystujących metody statystyczne przy analizie danych. Firma Promediana gwarantuję wysokiej jakości opracowania statystyczne oraz pomoc od momentu przekazania raportu do publikacji swoich badań. W przypadku gdy promotor lub recenzent nakazuję coś zmienić w naszym opracowaniu, dokonujemy bezpłatnie stosownych korekt, pod warunkiem, że nie zmieni się liczba ankietowanych (w przypadku badania ankietowego), liczba prób (pozostałe badania), nie nastąpi zmiana danych i stawianych hipotez.

Promediana
Batorego 34/8
98-100 Łask
NIP: 8311554058
REGON: 363341808